Gamze Ökten – DOSTUM indir

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2020

Kategori: Yeni Şarkılar İndir

MP3 İNDİR
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!


AÇIKLAMA

Gel otur şöyle karşıma Susma Allah aşkına! Anlat! Beni bana anlat! Sönmedi sönmedi sönmedi İçimdeki yangınlar Dönmedi dönmedi dönmedi Beklediğim o yar! Sevmedi sevmedi söyle! Beni hiç mi sevmedi? Gerçekleri anlat, anlat ben de bileyim… Okuyorum kaderimi Siliyorum kederimi Ödüyorum bedelini dostum dostum! Biliyorum nedenini Kırıyorum dümenimi Savurup küllerimi Gidiyorum dostum dostum! Bir sarı zarfın içindeydi Urgandı sanki sicim değil Ceza mı yoksa mükafat mı? Bir selamı gelse bari sevineyim Üstünde resmimiz olan paralar bastırdım sahte Şehrin sokaklarına savurdum aheste aheste Bir oyunla gelse planla, ölüm gibi sessiz Uyandım! uyandım sandım aynı rüyaya Kalemim sensiz Gizemler kaldırıma vurdu Yaptığım kağıttan gemiler Aramadan gelse Her zamanki yerimdeyim yalnız Dolandı fikrim boş hayaller peşinde bedbaht Bir selamı gelse bari dostum dostum!

Yeni Şarkılar İndir
Çukur – Haberin Yok Ölüyorum (Duman) Gönül Dağı – Ağıtçı Hüseyin ile Oynakçı Muammer Kardeşler – Halkalı Şeker Toygan Avanoğlu | Hapishane İçinde – (Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mustafa Sandal & Doğu Demirkol – Tekrar Gönül Dağı – Selami Ferses – Cüzdan Cebe Sığmıyor Ece Ronay – Karamela Cansever Şeytan Diyor Ki (Bass Boosted Remix Furkan Demir) Aleyna Tilki – Nehir (İşte Bu Benim Masalım Soundtrack) Onur Çolak Uyanış Cansever feat Mehmet – Şeytan Diyorki Kalk Şimdi 2021
Bedava mp3 indirmek için güvenilir bir mp3 indir sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sınırsız bir şekilde her dilden ve her tarzda ücretsiz cepten müzik indirme keyfini yaşamak için Vemp3indir.com sitesini aklınızdan çıkarmayın.
Vemp3indir.com © 2020